Кошик
24 відгуків
Теплолюкс-Одесса
+380931706938
+380931706938

Плитковий клей для теплої підлоги

Плитковий клей для теплої підлоги

Плитковий клей для теплої підлоги

Часто до Вас приходить майстер, який швидко, акуратно та недорого укладає плитку. Але чи то через недосвідченість або незнання робить це за допомогою стандартного плиткового клею, при цьому запевняючи Вас, що немає ніякої різниці при укладанні на холодний або теплий пол. В результаті таких дій через півроку або рік підлогова плитка може тріснути або відклеїться від основи, по-кільки звичайний клей, в процесі коливання температур, а також під час сильного нагрівання не витримує, утворюючи тріщини. Вся справа у відсутності спеціальних компонентів і, як результат, звичайний клей менш еластичний, що негативно позначається термін служби підлогового покриття.

При виборі клею слід звернути увагу для якого типу покриття він призначений тобто для приклеювання на ДСП, OSB, гіпсокартон або тільки на жорсткі бетонні поверхні і для плитки з якого матеріалу застосовувати той або інший склад.
Основні характеристики, якими повинен володіти клей для плитки під теплу підлогу:
- витримувати значні коливання температур (які можуть досягати від -30С до +150С).
- хороша адгезія плитки з основою.
- легко наноситися на основу і плитку.

Виробники пропонують два варіанти клеять складів для теплих підлог - це сухі суміші та готові клею. Перший складається з високоякісного цементу упереміш з модифікованими компонентами. Готові суміші виготовляються на основі епоксидних смол і поліуретанів (в готовому вигляді, можлива його негайна експлуатація. Продається продукт в герметично закритих відрах).

Плитковий клей для приміщень з теплими підлогами продається у всіх великих будівельних магазинах і гіпермаркетах. На упаковці обов'язково має бути відмітка про те, що даний плитковий клей придатний для систем теплої підлоги.

До експлуатації теплої підлоги можна приступати після досягнення клеєм своєї максимальної міцності. В залежності від типу і марки плиткового клею на це може піти від 21 до 30 днів.

Ще раз звертаємо Вашу увагу - застосування звичайного клейового складу для монтажу підлогового покриття з підігрівом збільшує ризик того, що воно стане непридатним до експлуатації вже через пару тижнів. Здійснюючи покупку, зверніть увагу на наявність маркування про те, що клей придатний для даного типу підлоги.